Elektromotory s prodlouženou zárukou

Nabídka našich elektromotorů je široká, stačí si vyhledat naši webovou stránku a vybírat z širokého sortimentu zařízení s různými funkcemi a technickými parametry. U nás máte k dispozici třífázové elektromotory, jednofázové elektromotory, litinové elektromotory, elektromotory s brzdou, přičemž v každé z uvedených kategorií si můžete volit z aplikací s různými funkčními prvky podle vašich preferencí.

Prodloužená záruka na elektromotor

Společnost VYBO Electric působí na trhu s elektromotory již více než 120 let a za ten čas jsme vyvinuli nejmodernější technologie s vysokou kvalitou a spolehlivostí vhodné pro různá průmyslová odvětví. Vylepšili jsme přitom i mnohé naše výrobní a řídící procesy, za co jsme byli oceněni v podobě několika ISO certifikátů. Jedním z našich klíčových pilířů je kvalita našich výrobků, za kterou si vždy pevně stojíme. S ohledem na tuto skutečnost nabízíme všem našim zákazníkům prodlouženou záruku na všechny elektromotory v trvání 3 let.


Přečtěte si také: Kompaktní frekvenční měniče na prodej pro běžné i průmyslové aplikace


Expresní dodávka s polovičním poštovným

Transport vybraného zboží je nedílnou součástí každého nákupně-prodejního procesu. Každý elektromotor musí být řádně a bezpečně zabalen, aby se předcházelo jakémukoli jeho poškození během přepravy. Našim zákazníkům nabízíme při nákupu elektromotorů ještě jednu výhodu – o poštovné se s vámi podělíme. V praxi to znamená, že značnou část přepravních nákladů budeme hradit my. Balné máte u nás zcela zdarma.

doprava elektromotorov

Děkujeme vám, že nakupujete naše výrobky a v případě, že potřebujete s vaším nákupem jakkoli poradit, máme pro vás k dispozici bezplatný poradenský servis od našich odborníků. Všechny nabízené zboží máme skladem, takže vámi vybrané zařízení jsme schopni doručit do 24 hodin od jeho objednání.

S potěšením,

Váš tým VYBO Electric


Zdroj: elektromotory-menice.cz

Summary
Article Name
Elektromotory s prodlouženou zárukou
Description
Našim zákazníkům nabízíme při nákupu elektromotorů ještě jednu výhodu - o poštovné se s vámi podělíme.
Author
Publisher Name
capiweb.cz
Publisher Logo

You Might Also Like