Praktické a stylové termosky s doživotní zárukou

stylove termosky

Mít u sebe na výletě v horách nebo na jakékoliv sportovní misi teplý či studený nápoj je skutečný požitek. Nabídka kvalitních termosek je už dnes opravdu široká, ale najít spolehlivou termolahev, která je praktická a stylová zároveň, to už musíte vědět, kde hledat.

Ideálně v sortimentu značky Hydro Flask. Firma z amerického Oregonu vyrábí termosky z nerezové oceli od roku 2009. Jejich výrobky nejlépe vystihuje svěží design a nepřehlédnutelné barevné provedení. Kromě více typů uzávěrů často pro nadšence nabízejí i limitované edice lahví.

Vlastnosti termosek Hydro Flask

Termosky na nápoje má Hydro Flask skutečně propracované. Není to totiž jen design, který dělá jejich láhve výjimečnými. Jsou to především jejich vlastnosti. Chlazené nápoje vám vydrží ledově svěží po celý den a horké vás budou příjemně ohřívat ještě po 12 hodinách. Speciální vakuová izolace s dvojitou stěnou eliminuje kondenzaci a vnější stěny termosek se tak vůbec nerosí. Láhve sedí na většinu filtrů na vodu. Konstrukce je z odolné nerezové oceli. Všechny termosky a komponenty se vyrábějí bez ftalátů a BPA. Povrch lahve má protiskluzovou úpravu a je barevně stálý. Víko se snadno šroubuje, ale netřeba se bát úniku tekutin, lahve jsou 100% nepropustné. Hydro Flask vyrábí své produkty v různých velikostech. Není problém přizpůsobit si termosku ke svým aktivitám a preferencím. Kromě termosek na nápoje najdeš v nabídce i termosky na jídlo ve více velikostech.

termo nadoba
Speciální termoska na jídlo od Hydro Flask udrží tvůj proviant v optimální teplotě, ať už se vydáš kamkoli.

Prečítajte si tiež: V spacáku Big Agnes je místo pro každého


Údržba termosek

Péče o termosky je díky jejich zpracování skutečně jednoduchá. Prášková povrchová barva umožňuje bez starostí hodit láhev do myčky. Na všechny své termosky poskytuje Hydro Flask doživotní záruku. Pokud by vám náhodou produkt po koupi nevyhovoval, můžete jej vrátit či vyměnit za jiný.

Kde koupit Hydro Flask

V outdoorovém obchodě Wilderoben na Páričkova v Bratislavě si můžete na vlastní oči prohlédnout a potěžkat termosky Hydro Flask. Počítejte však s tím, že vám velmi rychle přirostou k srdci. Termosky Hydro Flask jsou jednoduše nakažlivé.

steel cup
Standard Stainles Steel Cap

Zdroj: wilderoben.com

You Might Also Like