V spacáku Big Agnes je místo pro každého

spaci vak big agnes

Malí lidé mají své specifické problémy. Nedosáhnou na poličku, boty si musí kupovat v dětském oddělení a visí jim nohy z barové stoličky. Ale i vysocí a statní lidé mají své trable. V letadle si nemají kam dát nohy, v každých kalhotách vypadají jako Vašek Havel a ve spacáku se cítí jako v sarkofágu.

spacak
Dobrou noc!

Naštěstí v Big Agnes na velké lidi myslí. Navrhli pro ně sérii velkorysých kempingových spacáků Echo Park. Neboť nejhorší co vůbec může být, je cítit se stísněně na široké pláni v lůně přírody. Tam se přece musíš cítit svobodně a je jedno, jaké jsi velikosti nebo kolik místa potřebuješ na své spánkové pozice. Jako ta pláň, tak i tento spacák je nesmírně široký. V Big Agnes nešetřili materiálem: v oblasti ramen má obvod až 203 cm a směrem k nohám se zužuje na 160 cm. Tento spacák je určený pro lidi, kteří mají okolo sebe rádi prostor a chtějí se vyspat pohodlně.

Echo Park je ideální spacák na autokemp nebo base camp

Nepatří k těm nejlehčím, zato má fajnovou hřejivou výplň a je superpohodlný. Oplývá všemi vychytávkami, které bys od spacáku mohl chtít. Big Agnes má patent na to, jak spojit spacák s karimatkou, přichytit polštář dovnitř kapuce nebo pomocí obvodových zipů přeměnit spacák na velkou měkkou přikrývku na dlouhý večer u ohně. Potěší i vnitřní pytlík na mobil.

spaci vak
Pillow Barn přihrádka na polštář

Syntetická výplň fireline ™ MAX z dílny Big Agnes je pověstná výhřevností a prodyšností. Výhodou syntetických materiálů oproti organickým je, že syntetické jsou mnohem méně náročné na údržbu, snesou hrubší zacházení a nevadí jim ani vlhkost. Syntetický spacák lze prát v pračce a izoluje i mokrý, což oceníš především při spaní pod širákem.

Takže co dostaneš, když si vybereš Echo Park spacák od Big Agnes?

Extrémně prostorný a komfortní multifunkční třísezónní spacák, konvertovatelný na mumiový nebo dekový podle potřeby. A pokud si myslíš, že se superlativy přeháníme, tak to ani náhodou! Věř tomu, chtěl bys být Big Agnes crew a číst si uživatelské recenze. Pak se už jen poplácat po rameni a s radostí pokračovat ve vylaďování dalších kempingových produktů. Aby co nejvíce lidí mohlo objevovat volnost a kouzlo divočiny a přitom spát jako v bavlnce.

Spacák Echo Park se ve wilderoben prodává ve třech variantách označených jako 0°/20°/30° (nezapomeň, že Farenheita). Podívej se na ně tady: https://wilderoben.com/cs/module/iqitsearch/searchiqit?s=echo+park

P.S.: Pokud chceš to samé, jen v péřovém, checkni sérii Diamond Park

Královská postel uprostřed divočiny

Zdroj: wilderoben.com

You Might Also Like